Automatický inkoustový tiskový stroj

| Značka: KELIER | Kód: KX1G/KX2G | Původ: pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Čcheng-tu | Kapacita inkoustu: 42ML |
| Definice: 600dpi | Napětí: 110V-240V | Hmotnost: 4,5 kg |
Všechny produkty, poskytují 3 roky zajištění kvality služby, jakékoli pochybnosti, prostřednictvím poprodejního servisu poskytovat řešení | ||









| On-line inkoustová tiskárna KX seznam technických parametrů | |
| Název produktu: | Automatický inkoustový tiskový stroj pro datum vypršení platnosti |
| Modle: | KX1G/KX2G 2020novinky |
| Ukázat: | 5" displej s vysokým rozlišením |
| Objem inkoustu: | 42ML (obvykle lze vytisknout 800 000 znaků) |
| Přesnost tisku: | 600dpi |
| Rychlost tisku: | 1-90 m / min (MAX) |
| Výška tisku: | 1,2 mm - 50,8 mm |
| PROCESOR: | Vícejádrový procesor Quard core 1,4 GHzX4 |
| Deska řidiče: | TIJ 2.5 originální tiskový engine |
| Provozní menu: | Systém Linux |
| Jazyky: | arabsky, čínsky, italsky, korejsky, rusky, španělsky, turecky |
| Externí rozhraní: | USB, fotoelektrické rozhraní |
| Rozprašovací tryska: | Originální importovaná tepelně pěnivá stříkací tryska TIJ2.5 |
| Směr tisku: | Nastavitelný s 360 stupni, splňují všechny druhy výrobních potřeb |
| Kód pro tisk: | DM kód, čárový kód, QR kód |
| Automatický tisk: | Datum, čas, číslo šarže, sekvenční tisk |
| Tisk obrázků | Všechny druhy log, obrázky lze nahrát přes USB disk |
| Tisková linka | 1-8 řádků (nastavitelné) |
| Vzdálenost tisku | nejlepší je 2-5mm |
| Tisk sériového čísla | 1-9 místo |
| Typ inkoustu: | Rychleschnoucí, voda, mastný inkoust |
| Barva inkoustu: | Černá, bílá, červená, modrá, žlutá, zelená, neviditelná |
| Vstupní napětí: | AC110-240V 50-60Hz |
| Výstupní napětí: | DC16.8V/2A |
| Certifikace: | CE/CCC/ISO |
| Poprodejní servis: | 3 roky / Online |

Klíčová slova: online inkoustová tiskárna, inkoustová tiskárna online, automatická inkoustová tiskárna
KX Variable Data Inkjet Printer Printing System je nový druh stroje se 7 palcovým displejem s vysokým rozlišením 1080P a vysoce přesným kapacitním dotykovým displejem. Může podporovat připojení bluetooth 4.0 / Wi-Fi, systémový firmware lze vzdáleně upgradovat. Může tisknout deformovatelný čárový kód / QR kód / text. Může současně stříkat 1-4 trysky typu plug-and-play.

Vnější: Kartonová krabice balení 46 * 32 * 18, 5,3 kg
Uvnitř: exkluzivní kovový kufr na zakázku, 43 * 27 * 14, 3,5 kg, špičkový, bezpečný, snadno se přenáší a skladuje; podpora přizpůsobeného balení.
Vnější kartonový obal, speciální expozice šasi z hliníkové slitiny, střední použití pěnové ochrany proti nárazům, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Hmotnost balení | |||
| Titul | Velikost (cm) | G.w(kg) | Poznámky |
| Externí balení | 46*32*18 | 4.5 | Balení kartonových krabic |
| Vnitřní obal | 43*27*14 | 3.5 | Exkluzivní kovový kufr na míru |
| Vnější kartonový obal, speciální expozice šasi z hliníkové slitiny, střední použití pěnové ochrany proti nárazům, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné. | |||
| Seznam balení | |||
| Stroj | Jednoduchý držák stojanu | ||
| Ovládací panely | 1ks | Průměr ocelové trubky 16 mm * 4 | 30cm * 3ks + 15cm * 1ks |
| Rozprašovací tryska | 1ks | Podpora ložisek * 3ks, uchycení trysek * 2ks, konektor dopravníku * 1ks | |
| Adaptér | 1ks | Stojan senzoru | 1ks |
| Napájecí kabel AC | 1ks | M8 Šestihranný šroub | 12ks |
| Db 15 kabel | 1ks | Šroub s kulatou hlavou M4 | 8ks |
| senzor | 1ks | Šestihranný klíč M8 | 1ks |
USB disk a dotykové pero | 1ks | Normálně balení papírových krabic, podpora přizpůsobeného balení | |
Návod k použití | 1set | Elektronická verze návodu, video ukázka | |

Populární Tagy: automatický inkoustový tiskový stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobené, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz




