Tiskárna pro značení data spotřeby potravin

| Značka: KELIER | Model: H7 | Původ: Pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Chengdu | Kapacita inkoustu: 42ML |
| Definice: 150-600dpi | Napětí: 16.8V | Hmotnost: 640g |
Všechny produkty poskytují 3 roky služby zajišťování kvality, jakékoli pochybnosti, prostřednictvím poodekových služeb k poskytování řešení | ||
Rychlé podrobnosti o tiskovém stroji pro značení data
Tisknutelný obsah ruční inteligentní tryskové tiskárny H6 zahrnuje: čas, výrobu (platnost), číslo šarže, čárový kód, dvourozměrný kód, více obrázků značení povrchu různých materiálů.
S ručním rozprašovačem a přenosovou platformou můžete vytvořit plně automatizovaný kód rozprašovače výrobní linky. Kombinované příslušenství KELIER je k dispozici na prodej. Podrobnosti nám můžete s námi probrat kliknutím.
Nejrychlejší přenosová rychlost přenosové stanice může dosáhnout 90 metrů za minutu. Může nastavit rychlost tisku a přenosovou rychlost. Je velmi vhodný pro sprejový kód tisku kartonů, kartonů, desek, plastových lahví, PVC trubek, hliníkové fólie atd.


Některé věci, které potřebujete vědět o kazetách
Musíte věnovat velkou pozornost skutečnosti, že inkousty, které si koupíte, jsou rozděleny do dvou kategorií, použití nejsou stejná a ceny se liší.
1.Pigmentový inkoust na vodní bázi, který je vhodný pouze pro papírové utěrky, bílý papír A4, nefélový (matný) karton, tkaninu, dřevo, povrch cementové stěny a další makromolekulární materiály absorbující vodu;
2.Vlastnost rozpouštědla je rychleschnoucí inkoust, vhodný pro krabice na obaly potravin, kosmetiku, denní potřeby, plast, sklo, kov, trubku, kámen, dřevěnou desku, MDF, hliníkovou fólii, kabel, kůži, bílou papírovou karton atd. Používají se různé materiály.
3.Jak pigmentová inkoustová kazeta na vodní bázi, tak inkoustová kazeta na bázi rozpouštědla mohou být použity na stejném stroji, to znamená, že mohou být kdykoli vyměněny.
4.Standard kapacity ruční inkoustové tiskové kazety je 42 ml. Jedna inkoustová kazeta může tisknout více než 100 000 znaků. Ruční tiskárna má ochranný kryt trysky. Při pozastavení tisku je třeba ochranný kryt zakrýt, aby se zabránilo vysušení a zablokování trysky.


Funkce kapesního stroje tiskárny s datem vypršení platnosti
1. Výkon: V současné době je nejlepší schéma návrhu produktu na trhu a použití pokročilých komponentů nejnovější technologií.
2. Jednoduchý systém: žádný komplikovaný provoz, jeden start tlačítka, 20 sekund vyměnitelná kazeta
3. Efekt: 600 DPI s vysokým rozlišením tisku, můžete importovat variabilní data potřebná k tisku přes disk U
4. Jednoduché: 5 ch bitlový displej, WYSIWYG, vestavěný grafický editor, snadné úpravy loga za nízkou cenu
5. Zabezpečení: Úroveň ochrany IP4, stabilní výkon v drsném pracovním prostředí.
6. Žádné náklady na údržbu: integrovaná kazeta a tiskárna. Žádné náklady na údržbu.

Výhody této tiskárny
1. Abychom lépe sloužili zákazníkům, připravili jsme pro vás náhradní díly, abyste mohli zvážit více.
2. Používáme lithiovou baterii 2600 mA, 4X2600 mA, abychom zvýšili její životnost na 15-20 hodin.
3. Pokud potřebujete tisk na místě, můžete použít tiskovou šablonu, kterou vám poskytneme k přesnému tisku.
4. Zástrčku lze použít online nebo kapesní k dosažení plného automatického tisku.
5. Produkty KELIER, při práci je stroj tichý, velmi tichý
6. Aktualizace programů lze provedli připojením k síti přes WiFi nebo U disk
7. Postřikovač s funkcí ohřevu může účinně zabránit tuhnutí inkoustové kazety

| Seznam parametrů H7 | |
| Název produktu: | Tiskařský stroj s označením data |
| Modle: | H7 - 2020 novinky (Nejoblíbenější produkt) |
| Úroveň IP adresy: | IP4 |
| Objem inkoustu: | 42ML (obvykle může tisknout 800 000 znaků) |
| Přesnost tisku: | 300DPI-600dpi |
| Rychlost tisku: | 406m/min |
| Výška tisku: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| procesor: | Vícejádrový procesor Quard Core 1,2 GHzX4 |
| Deska řidiče: | Originální tiskový stroj TIJ 2.5 |
| Nabídka operace: | Linuxový systém |
| jazyky: | Angličtina, Itálie, Turecko, Arabština, Korejština, Čínština |
| Externí rozhraní: | USB, fotoelektrické rozhraní |
| Rozprašovací tryska: | Originální importovaná tepelná pěnivá rozprašovací tryska TIJ2.5 |
| Směr tisku: | Nastavitelné s 360 stupni, splňují všechny druhy výrobních potřeb |
| Tisk kódu: | DM kód,čárový kód,QR kód |
| Automatický tisk: | Datum, čas, číslo dávky,Sekvenční tisk |
| Tisk obrázků | Všechny druhy log, obrázky lze nahrát přes USB disk |
| Řádek tisku | 1-8 řádků (nastavitelné) |
| Vzdálenost tisku | 1,2-12,7 mm mechanické nastavení (nejlepší je 2-5 mm) |
| Tisk sériového čísla | 1-9 místo |
| Typ inkoustu: | Rychleschnoucí, voda, mastný inkoust |
| Barva inkoustu: | Černá, bílá, červená, modrá, žlutá, zelená, neviditelná |
| Napětí/výkon: | DC16.8V lithium (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 hodin práce) |
| certifikace: | CE/CCC/ISO |
| Služba poprodejních prodejů: | 3 roky / Online |

Aplikace stroje
Aby bylo možné produkty lépe prodávat, musí společnosti do svých produktů přidat platná nebo optimální data. Jaké stroje se používají k označení těchto informací?
Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak označovat plasty, ale s rostoucí popularitou plastových obalů, od mléka po olej, je nejčastějším důvodem pro označování plastů datum vypršení platnosti potravin nebo nápojů, což není překvapující.
Jaké jsou tedy možnosti tisku platnosti na plasty? Samozřejmě si vyberte náš tiskařský stroj na značení data spotřeby jídla
Expiry Date Marking Printing Machine je vhodný pro značení dřeva, kartonu, kamene, dřevotřískové desky střední hustoty, lehké oceli, trubky, kovu, plastu, hliníkové fólie, kabelu a dalších materiálů.
Přenosná inteligentní ruční inkoustová tiskárna s vysokým rozlišením, kodér identifikace data, tiskárna štítků, kartonový stroj, kodér data, potrubí, plast, štítek atd.
Rychleschnoucí inkousty pro neabsorbující povrchy, jako jsou kovy, plasty, obalové sáčky, sklo atd.
Máte-li jakékoli požadavky, kontaktujte nás a my vám odpovíme do 24 hodin.

Venku: Kartonové balení 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Uvnitř: exkluzivní kovový kufr na zakázku, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, high-end, bezpečný, snadno se přenese a uloží; podporovat balení na míru.
Vnější kartonový obal, speciální expozice podvozku z hliníkové slitiny, střední použití nárazuvzdorné pěnové ochrany, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Seznam balení | |||
| titul | Velikost(cm) | G.w(kg) | poznámky |
| Externí obaly | 35*20*24 | 4.1 | Balení lepenkové krabice |
| Vnitřní obaly | 30*23*17 | 3.5 | Exkluzivní kovový kufr na míru |
| Balení Singel | položky | obrázky | |
| Inkoustová tiskárna H6 | 1 | Standardní balení | |
| Baterie 16.8V | 1 | ||
| nabíječka | 1 | ||
| Disk USB | 1 | ||
| Dotykové pero | 1 | ||
| kazeta s inkoustem | 1 | ||
| Gumové návazce | 8 | ||
| instrukce | 1 | ||
| tlačítko | 1 | ||

41. Mohou ruční inkoustové tiskárny pracovat s mou výrobní linkou?
Ano, máme také online funkce. Můžeme poskytnout řešení výrobních linek. Můžete si zakoupit naše bracket senzory a dopravníky. To je OK.
42. Mohu platit kreditní kartou?
Ano, můžete platit kreditní kartou prostřednictvím příkazu k obchodní záruce Alibaba.
43. Může tiskárna pracovat na Frabics?
Ano, může být vytištěna na oblečení, bratrech a sestrách.
44. Jaký je rozdíl mezi inkoustem na vodní bázi a inkoustem na bázi rozpouštědel?
Inkoust na vodní bázi je vhodný pro dřevo, karonové krabice, tisk papíru, rozpouštědla a další materiály.
45. Který stroj může tisknout variabilní dvourozměrné kódy?
Naše modely H6S, H6SP a H7 mohou tisknout variabilní dvourozměrné kódy.
46. Která ruční inkoustová tiskárna může tisknout informace o velkých znaménach?
Naše modely H3X a H6SP mají maximální výšku tisku 25,4 mm a mohou tisknout velká loga.
47. Máte osamená zařízení?
Všechny naše modely jsou nové. Nenabízíme ochucená zařízení.
Můžete zboží doručit na určeném místě?
Ano, můžeme. Můžeme vám ho doručit na určené místo.
49. Mohu zajistit zásilku s naším vlastním přepravcem?
Ano, můžeš. Pokud máte v Číně vlastního zasílatele, můžeme vám ho poslat do vašeho čínského skladu.
50. Mohu zaplatit polovinu zálohy?
Ano, můžete zaplatit polovinu ceny za rezervaci stroje. Zboží doručíme, jakmile obdržíme váš zůstatek.



Populární Tagy: datum spotřeby potravin značkovací tiskový stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobené, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz




