Automatický stroj s datem vypršení platnosti

| Značka: KELIER | Model: H7 | Původ: pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Čcheng-tu | Kapacita inkoustu: 42ML |
| Definice: 150-600 dpi | Napětí: 16.8V | Hmotnost: 870 g |
Všechny produkty poskytují 3 roky služby zajištění kvality, v případě jakýchkoli pochybností, prostřednictvím poprodejního servisu k poskytování řešení | ||
Rychlé podrobnosti o stroji na automatický tisk data vypršení platnosti
Automatický stroj s datem exspirace - kapacita: 42ML, výška tisku: 1,2-25,4 mm, vzdálenost tisku: 2-5 mm; Až 2600 mAh může tato inteligentní inkoustová tiskárna nepřetržitě pracovat přibližně 20 hodin
DOTYKOVÝ OVLÁDACÍ PANEL - 5palcový dotykový ovládací panel vyžaduje jednoduché ovládání, upravený text lze přímo tisknout, import grafiky přímo U disk Kódování
DOBRÝ VÝKON - Datum tohoto kódovacího zařízení pro kódování data inkoustu se automaticky mění, není třeba jej nastavovat každý den
ONLINE NEBO RUČNÍ POUŽITÍ - Kromě vlastního použití může tento stroj pracovat také s nosným rámem a dopravníkem
ŠIROKÁ APLIKACE - Vejce, kabely, porcelán, plastové lahve, kartony, železné plechy, sáčky na potraviny, krabice od jogurtu, ocel, PVC trubka, PPE trubka, dřevo, plech, trubka atd.




Vlastnosti stroje s automatickým tiskem data vypršení platnosti
Použitím optoelektronického rozhraní a držáku lze realizovat automatický tisk produktů bez ruční práce, což šetří podnikové výdaje a čas. Pro další podrobnosti jsou k dispozici také přepínače a závorky automatického tisku.
1. Náklady na provoz jsou nízké, neobsahují rozpouštědla ani čisticí prostředky a náklady jsou ušetřeny.
2. Funkce: Multifunkční, ruční a online funkce.
3. Zabezpečení: úroveň ochrany IP54, stabilní výkon v drsném pracovním prostředí.
4. Žádné náklady na údržbu: integrovaná kazeta a tiskárna. Žádné náklady na údržbu.
5. Pohotovostní režim: Pohotovostní režim, neblokující, celoživotní bezplatný systém upgradů 6. Rozhraní: USB rozhraní, lze připojit U disk.
Výhody této tiskárny
1. Ovládací rozhraní je jednoduché, informace lze přesouvat a tisknout jedním tlačítkem.
2. Inteligentní grafické uživatelské rozhraní, 5palcový displej, rozlišení 1280 x 720, kapacitní obrazovka, dotyková obrazovka, funkce automatické úspory energie
3. H6 tisknutelná výška (mm) 1-12,7 mm volitelně, podpora 150 DPI 300 DPI 600 DPI výběr
4. Tisk dat proměnných dat, doba platnosti, datum výroby, číslo šarže a informace o operátorovi, obrázek / logo, čárový kód atd.
5. Tiskněte monitorovací obsah v reálném čase a znovu vytiskněte vadný obsah v reálném čase
6. Podpora vícejazyčného rozhraní, metoda zadávání jazyků, volitelné jazyky: angličtina, italština, turečtina, arabština, korejština, čínština
7. Podpora vlastních jazyků a vývoje softwaru


| Seznam parametrů H6 | |
| Jméno výrobku: | Datum značení tiskový stroj |
| Modul: | Novinky H7 - 2020 (nejoblíbenější produkt) |
| Úroveň IP: | IP4 |
| Objem inkoustu: | 42ML (obvykle může tisknout 800 000 znaků) |
| Přesnost tisku: | 300 DPI - 600 dpi |
| Rychlost tisku: | 406 m / min |
| Výška tisku: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| PROCESOR: | Čtyřjádrový vícejádrový procesor 1,2 GHz X4 |
| Řidičská deska: | Originální tiskový stroj TIJ 2.5 |
| Provozní nabídka: | Systém Linux |
| Jazyky: | Angličtina, Itálie, Turecko, arabština, korejština, čínština |
| Externí rozhraní: | USB, fotoelektrické rozhraní |
| Rozprašovací tryska: | Originální dovážená tryska TIJ2.5 s termální pěnou |
| Směr tisku: | Nastavitelné o 360 stupňů, splňují všechny druhy výrobních potřeb |
| Tisknout kód: | DM kód, čárový kód, QR kód |
| Automatický tisk: | Datum, čas, číslo šarže, sekvenční tisk |
| Tisk obrázků | Všechny druhy log, obrázky lze nahrávat přes USB disk |
| Tisková linka | 1-8 řádků (nastavitelný) |
| Vzdálenost tisku | Mechanické nastavení 1,2-12,7 mm (nejlepší je 2-5 mm) |
| Tisk sériového čísla | 1-9 místo |
| Typ inkoustu: | Rychleschnoucí, vodní, olejový inkoust |
| Barva inkoustu: | Černá, bílá, červená, modrá, žlutá, zelená, neviditelná |
| Napětí / výkon: | DC16.8V lithium (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 hodin práce) |
| Osvědčení: | CE / CCC / ISO |
| Poprodejní servis: | 3 roky / online |

Aplikace stroje
Inteligentní ruční inkoustová tiskárna může tisknout datum, číslo šarže, sériové číslo, logo, čárový kód, QR kód, ochrannou známku.
Tento automatický stroj s datem vypršení platnosti může tisknout na palubu, karton, kámen, potrubí, kabel, kov, plast, vláknitou desku, elektroniku, kýl z lehké oceli, hliníkovou fólii.
Tento automatický stroj s expiračním datem má inteligentní dotykový ovládací panel, který je vyroben z materiálu odolného proti opotřebení, snadno a plynule se ovládá.
Inteligentní ruční inkoustová tiskárna je vybavena rychleschnoucí inkoustovou kazetou, která je silně přilnavá, vodotěsná a nelze ji snadno vyblednout.
Tento automatický stroj s expiračním datem má dvojité fotoelektrické rozhraní, takže můžete tuto tiskárnu ovládat ručně nebo ji aplikovat na montážní linku, praktické a pohodlné.


Venku: Kartonová krabice balení 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Uvnitř: exkluzivní kovový kufr na míru, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, špičkový, bezpečný, snadno přenosný a skladovatelný; podpora přizpůsobeného balení.
Vnější kartonový obal, speciální šasi z hliníkové slitiny, střední použití nárazuvzdorné pěnové ochrany, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Balicí seznam | |||
| Titul | Velikost (cm) | Gw (kg) | Poznámky |
| Vnější obal | 35*20*24 | 4.1 | Balení z lepenkové krabice |
| Vnitřní obal | 30*23*17 | 3.5 | Exkluzivní kovový kufr na míru |
| Singel balení | Položky | Fotky | |
| Inkoustová tiskárna H6 | 1 | Standardní balení | |
| Baterie 16.8V | 1 | ||
| Nabíječka | 1 | ||
| USB disk | 1 | ||
| Dotykové pero | 1 | ||
| Inkoustová kazeta | 1 | ||
| Pryžové podložky | 8 | ||
| Instrukce | 1 | ||
| Stisknout tlačítko | 1 | ||

51. Jak poznám, který stroj si mám koupit?
—— Během konverzace se dozvíme více o materiálu a výšce, kterou potřebujete vytisknout, abyste mohli podat odpovídající návrhy produktů nebo vám zaslat obrázky produktů nebo tisknout videa.
52. Má vaše kazeta inkoustový čip nebo žádný inkoustový čip?
Máme dva druhy. Můžeme zajistit inkoust vhodný pro naše zákazníky podle jejich požadavků.
53. Můžeme používat tiskárny online?
—— Ano, můžete si vybrat buď ruční online tisk, nebo online tisk s dopravníkem.
54. Co může tisknout na ruční inkoustové tiskárně?
—— Může tisknout datum, čas, číslo šarže, obrázek, DM kód, čárový kód, QR kód atd.
55. Jak dlouho trvá nepoužívání kazet?
—— Pokud je zapečetěn, lze jej uchovat tři roky. / Pokud není otevřený, musí být zabalen do zapečetěných pytlů, aby se zabránilo kontaktu se vzduchem.
56. Jakou máte kazetu?
—— Máme inkousty na bázi rozpouštědel a na vodní bázi.
58. Můžete mi poslat videa, která mi pomohou s výběrem?
—— Při procesu komunikace samozřejmě pochopíme vaše požadavky a pošleme vám obrázky a videa k produktu.
59. Jak přesná je vaše přenosná inkoustová tiskárna?
—— 300–600 DPI
60. Jak dlouho trvá zaschnutí inkoustu?
—— Pokračujte 3–5 sekund.
Populární Tagy: stroj s automatickým vypršením platnosti, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobit, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz




