Automatická inkoustová tiskárna s datem

| Značka: KELIER | Model: H7 | Původ: pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Čcheng-tu | Kapacita inkoustu: 42ML |
| Definice: 150-600 dpi | Napětí: 16.8V | Hmotnost: 870 g |
Všechny produkty poskytují 3 roky služby zajištění kvality, v případě jakýchkoli pochybností, prostřednictvím poprodejního servisu k poskytování řešení | ||
Rychlé podrobnosti o automatické inkoustové tiskárně s datem
1. Tisknutelná barva: černá, červená, modrá, zelená, žlutá, bílá, neviditelná barva proti padělání.
2. Výška tisku: 1,2 mm - 12,7 mm (až 50,8 mm)
3. Pracovní napětí: 16,8 V
4. Podpora on-line tisku na výrobní lince
5. Směr tisku: 360stupňové inkoustové kódování
6. Písmo: Tištěné písmo, bodové písmo; zabudovaná řada čínských a anglických písem.
7. Typ tisku: datum, grafika, dvourozměrný kód atd. (Vzory lze importovat přes USB disk)
8. Přesnost tisku: 600 dpi
9. Počet řádků: 1-8 řádků nastavitelných
10. Nejlepší vzdálenost tisku: 2-5 mm 11. Rychlost tisku: až 70 / min




Vlastnosti automatické datové inkoustové tiskárny
KELIER je vaše značka Vlastnosti značky:
1. Jednoduchý ovládací panel s dotykovou obrazovkou a kódovací tlačítko, které je pro vás velmi snadné.
2. Diskové rozhraní USB pro pohodlný import grafiky.
3. Výška hlavy tiskárny: 12,7 mm. Velikost lze libovolně upravovat podle potřeby.
4. Design kódovacího válce, tisk QR kódu a různé grafiky všude, kam chcete.
5. Automatický tisk data, času, čísla šarží, směny a sériového čísla (lze změnit v průběhu dne).
6. Přes disk U lze náhodně uložit a vyvolat více než 1 000 informací.
7. Použití: Potravinové pytle, jogurt v krabici, ocel, potrubí z PVC, potrubí z PPE, dřevo, plech a další ploché

Charakteristika kazety:
Automatická inkoustová inkoustová tiskárna používá originální kazetu s vysokým rozlišením a rychleschnoucí kazetu (černou), tisk s čistým rozlišením 600 DPI ve vysokém rozlišení, silnou přilnavost.
Poznámka: Tato ruční tiskárna se liší od ostatních kazet. Zvolte prosím použití naší nabídky a kontaktujte nás ohledně podrobností.
Vlastnosti produktu: 5palcový barevný dotykový displej LCD, jasný obraz, citlivý a přesný dotek, snadné ovládání, podpora 11 jazyků (čínština, angličtina, japonština, korejština, španělština, ruština, arabština, italština).
Výrobky certifikované různými certifikáty kvality (CE, FCC, KC, UL, MSDS)
Výhody této inteligentní ruční inkoustové tiskárny speciální rychle schnoucí inkoust
Inteligentní ruční inkoustová tiskárna speciální rychleschnoucí inkoust, vhodný pro drtivou většinu ručních inkoustových tiskáren na trhu, kapacita 42ML Jeho charakteristikami jsou silná přilnavost, není snadné spadnout, hladký tisk, neblokování trysky.
Samostatné rozpouštědlo a vodní činidlo, rozpouštědlo je hlavně rychlé schnutí, odolnost proti korozi a další vlastnosti, může být místní sluneční svit a déšť, není snadné spadnout.
Inkoustové kazety se běžně používají pro tisk na karton nebo pro makromolekulární materiály, které snadno absorbují inkoust na povrchu předmětů. Inkoustové kazety jsou obecně levnější než rychle schnoucí inkoust.
Pokud máte speciální potřeby, před nákupem si s námi ověřte, zda je kazeta vhodná pro vaši inkoustovou tiskárnu.

| Seznam parametrů inkoustové tiskárny KELIER MODLE H6 | |
| Jméno výrobku: | Inkoustová tiskárna pro tisk data vypršení platnosti |
| Modul: | Novinky H7 - 2020 (nejoblíbenější produkt) |
| Úroveň IP: | IP4 |
| Objem inkoustu: | 42ML (obvykle může tisknout 800 000 znaků) |
| Přesnost tisku: | 300 DPI - 600 dpi |
| Rychlost tisku: | 70 m / min |
| Výška tisku: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| PROCESOR: | Čtyřjádrový vícejádrový procesor 1,2 GHz X4 |
| Řidičská deska: | Originální tiskový stroj TIJ 2.5 |
| Provozní nabídka: | Systém Linux |
| Jazyky: | Angličtina, Itálie, Turecko, arabština, korejština, čínština |
| Externí rozhraní: | USB, fotoelektrické rozhraní |
| Rozprašovací tryska: | Originální dovážená tryska TIJ2.5 s termální pěnou |
| Směr tisku: | Nastavitelné o 360 stupňů, splňují všechny druhy výrobních potřeb |
| Tisknout kód: | DM kód, čárový kód, QR kód |
| Automatický tisk: | Datum, čas, číslo šarže, sekvenční tisk |
| Tisk obrázků | Všechny druhy log, obrázky lze nahrávat přes USB disk |
| Tisková linka | 1-8 řádků (nastavitelný) |
| Vzdálenost tisku | Mechanické nastavení 1,2-12,7 mm (nejlepší je 2-5 mm) |
| Tisk sériového čísla | 1-9 místo |
| Typ inkoustu: | Rychleschnoucí, vodní, olejový inkoust |
| Barva inkoustu: | Černá, bílá, červená, modrá, žlutá, zelená, neviditelná |
| Napětí / výkon: | DC16.8V lithium (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 hodin práce) |
| Osvědčení: | CE / CCC / ISO |
| Poprodejní servis: | 3 roky / online |

Aplikace stroje
Může tisknout všechny druhy materiálů, jako je dřevo, karton, kámen, dřevovláknitá deska o střední hustotě, lehká ocel, trubky, plasty, hliníkové fólie, kabely, látky atd.
Kontinuální tisk, skupinový tisk, víceřádkový tisk najednou atd.
Automatická inkoustová tiskárna KELIER H6 Přenosná inteligentní ruční inkoustová tiskárna s vysokým rozlišením, inkoustová tiskárna kódů, tiskárna etiket, inkoustový kódovací stroj s LED displejem pro ochranné známky, logo, grafiku, datový kodér, štítek atd. (Černý)

Použití: K balení se používá hlavně předčíslí, datum, číslo šarže a další obsahové produkty. Je široce používán v potravinářském, nápojovém, farmaceutickém, chemickém, cementářském a jiném průmyslu. Může být potištěn na porézní povrchy (jako jsou běžné lepenkové krabice, šablony, textil atd.) A neporézní povrchy (jako jsou tašky, tuby, hladká lepenka atd.).
Použitelné materiály Ruční trysková tiskárna může tisknout na povrch desek, kartonů, kamenů, trubek, kabelů, kovů, kovů, plastů, elektroniky, automatických dílů, dřevovláknitých desek, kýlu z lehké oceli, hliníkové fólie atd.

Venku: Lepenková krabička balení 35 * 20 * 24, 4,1 kg
Uvnitř: exkluzivní kovový kufr na míru, 30 * 23 * 17, 3,5 kg, špičkový, bezpečný, snadno přenosný a skladovatelný; podpora přizpůsobeného balení.
Vnější kartonový obal, speciální šasi z hliníkové slitiny, střední použití nárazuvzdorné pěnové ochrany, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Balicí seznam | |||
| Titul | Velikost (cm) | Gw (kg) | Poznámky |
| Vnější obal | 35*20*24 | 4.1 | Balení z lepenkové krabice |
| Vnitřní obal | 30*23*17 | 3.5 | Exkluzivní kovový kufr na míru |
| Singel balení | Položky | Fotky | |
| Inkoustová tiskárna H6 | 1 | Standardní balení | |
| Baterie 16.8V | 1 | ||
| Nabíječka | 1 | ||
| USB disk | 1 | ||
| Dotykové pero | 1 | ||
| Inkoustová kazeta | 1 | ||
| Pryžové podložky | 8 | ||
| Instrukce | 1 | ||
| Stisknout tlačítko | 1 | ||

Způsob dopravy
1. Express: DHL, UPS, Fedex, rychlý a bezpečný způsob přepravy, obvykle 3-5 pracovních dnů pro doručení;
2. Letecky: V některých oblastech jsou náklady na leteckou dopravu příznivější než v případě Express; 5-7 pracovních dnů pro dodání;
3. Po moři: nejekonomičtější způsob přepravy, ale bude to trvat delší dobu přepravy; vhodné pro velké, těžké a neurgentní zboží.
4. Váš přepravní agent nebo spedice.
Informace, které potřebujete vědět před nákupem
1. Po potvrzení objednávky. Plný 24hodinový poprodejní servis: náš zkušený technik pomůže zákazníkovi vyřešit problém pomocí MSN, SKYPE, QQ atd. V době, kdy dojde k problémům, v případě potřeby je k dispozici zámořský servis.
2. Kontrola kvality Kvalifikovaný a přísný tým kontroly kvality je k dispozici během procesu nákupu a výroby materiálu. Všechny hotové stroje, které jsme dodali, jsou 100% přísně testovány naším oddělením QC a technickým oddělením.
3. Přizpůsobené služby OEM a objednávky OEM jsou díky našim bohatým zkušenostem vítány. Všechny služby OEM jsou zdarma, zákazník nám musí poskytnout pouze vaše logo, funkční požadavky, barvy atd. Není nutné žádné MOQ.
4. Ochrana osobních údajů Žádné z vašich osobních údajů (například vaše jméno, adresa, e-mailová adresa, bankovní údaje atd.) Nebudou zveřejněny ani sdíleny s žádnými třetími stranami. Kontakt: Všechny vaše dotazy nebo dotazy nebo nápovědy budou zodpovězeny do 24 hodin, a to i na dovolené. Pokud máte nějaké nouzové dotazy, neváhejte nám zavolat.
Populární Tagy: automatická inkoustová inkoustová tiskárna, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobit, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz





