Průmyslová inkoustová tiskárna

| Značka: KELIER | Model: H7 | Původ: Pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Chengdu | Kapacita inkoustu: 42ML |
| Definice: 300-600dpi | Napětí: 16.8V | Hmotnost: 870g |
Všechny produkty poskytují 3 roky služby zajišťování kvality, jakékoli pochybnosti, prostřednictvím poodekových služeb k poskytování řešení | ||
Popis průmyslové inkoustové značkovací tiskárny H7
Tiskárna H7 Intelligent Date Si uvědomuje vlastní razítko data a automaticky mění datum. Ruční inteligentní tiskárna H7 s vysokým rozlišením může tisknout datum výroby a platnost produktu, upravovat text, štítek, ochrannou známku atd., Aby bylo dosaženo multifunkčního tisku.
Použití programovatelného systému přizpůsobení LINUX, stabilního a spolehlivého, je také nejlepším tiskovým systémem v současné době, jednoduchá obsluha, snadné učení.
Díky 5'dotykové obrazovce a přímému online editačnímu systému může LED ušetřit více energie a poskytnout dobrý vizuální zážitek.
Technologie TIJ2.5, nízké náklady na spotřebu, nízká míra selhání, s online příslušenstvím, může poskytovat funkce ručního tisku a online tisku
aplikace
Široce se používá v potravinářském, nápojovém, farmaceutickém, chemickém, denním chemickém, cementářském a dalším průmyslu.
Záruka Poskytujeme tříletou záruku.
1.Do jednoho roku od obdržení produktu vám poskytneme odbornou technickou podporu a bezplatné výměny, spotřební materiál není zahrnut.
2.I po roční záruce, pokud si ji koupíte v našem obchodě, poskytneme technickou podporu, ale výměny jsou účtovány.


Charakteristika průmyslové inkoustové značkovací tiskárny H7
Podpora více jazyků: arabština, čínština, italština, korejština, portugalština, ruština, španělština, turečtina a podpora přizpůsobení jazyků v jiných zemích
Tiskové skupiny H7 můžete použít k tisku více než 10 různých zpráv o obsahu najednou a také k podpoře tisku proměnných dat.
Tato tiskárna podporuje nejen ruční tisk, ale také kontinuální tisk, navrhli jsme hlavu senzoru na hlavě výrobku, připojenou externím kabeláží fotoelektrického senzoru pro kontinuální indukční tisk a kontinuální inkoustový tisk, když tiskárna detekuje položku, která má být vytištěna. Vzhledem k tomu, že vaše spokojenost je naší nejvyšší prioritou, má tato kapesní tiskárna záruku 36 měsíců.


Výhody této tiskárny
H7 je vybaven vysoce kvalitní nabíječkou lithiové baterie, doba nabíjení je pouze 2 hodiny plná a použití nejnovější nabíjecí technologie, takže životnost baterie se prodlužuje a zvyšuje.
Existují dvě schémata nabíjení lithiových baterií. Jedním z nich je samostatné nabíjení s vestavěným současným ochranným zařízením proti přeletu. Po 100 % energie se baterie automaticky změní na zelenou, aby se přestalo nabíjet. Současně je baterie označena kladnými a zápornými elektrodami. Pouze ve správné poloze může být načten.
Pokud potřebujete H7 používat venku po dlouhou dobu, můžete si zakoupit další rezervu baterie, která vám může výrazně ušetřit čas a zlepšit efektivitu práce. Pokud potřebujete udržet stroj v práci po dlouhou dobu, například na výrobní lince, můžete také použít energii přímo bez potřeby baterií. Výhodou je, že můžete pracovat déle než 48 hodin bez zpoždění výroby kvůli problémům s napájením.
Přenosná kapesní trysková tiskárna H7 má vestavěný kódovaný tisk různých specifikací, který podporuje EAN13, CODE-39, CODE-93, UPCA, UPCE, CODE-128, kódovaný automatický tisk GS1-128, což poskytuje více lidem s poptávkou.

| Seznam parametrů H7 | |
| Název produktu: | Tiskárna data vypršení platnosti povrchu objektu |
| Modle: | H7 - 2020 novinky (Nejlepší produkt) |
| Úroveň IP adresy: | IP5 |
| Objem inkoustu: | 42ML (obvykle může tisknout 800 000 znaků) |
| Přesnost tisku: | 300DPI-600dpi |
| Rychlost tisku: | 90m/min |
| Výška tisku: | 1,2 mm - 12,7 mm |
| procesor: | Vícejádrový procesor Quard Core 1,4 GHzX4 |
| Deska řidiče: | Originální tiskový stroj TIJ 2.5 |
| Nabídka operace: | Linuxový systém |
| jazyky: | Arabština, čínština, italština, korejština, portugalština, ruština, španělština, turečtina |
| Externí rozhraní: | USB, fotoelektrické rozhraní |
| Rozprašovací tryska: | Originální importovaná tepelná pěnivá rozprašovací tryska TIJ2.5 |
| Směr tisku: | Nastavitelné s 360 stupni, splňují všechny druhy výrobních potřeb |
| Tisk kódu: | DM kód,čárový kód,QR kód |
| Automatický tisk: | Datum, čas, číslo dávky,Sekvenční tisk |
| Tisk obrázků | Všechny druhy log, obrázky lze nahrát přes USB disk |
| Řádek tisku | 1-8 řádků (nastavitelné) |
| Vzdálenost tisku | 1,2-12,7 mm mechanické nastavení (nejlepší je 2-5 mm) |
| Tisk sériového čísla | 1-9 místo |
| Typ inkoustu: | Rychleschnoucí, voda, mastný inkoust |
| Barva inkoustu: | Černá, bílá, červená, modrá, žlutá, zelená, neviditelná |
| Napětí/výkon: | DC16.8V lithium (2600mAh * 4) / ≤5W (20-25 hodin práce) |
| certifikace: | CE/CCC/ISO |
| Služba poprodejních prodejů: | 3 roky / Online |

Aplikace stroje
Kelier H7 Ruční inteligentní inkoustová tiskárna Inkoustový kodér Kodér Inkoustový kodér
Poskytujeme vám tuto vysoce kvalitní ruční inteligentní inkoustovou tiskárnu. S 2600 mAhX4, 16,8V velkokapacitní lithiovou baterií může pracovat nepřetržitě asi 15-20 hodin. 5 ch ch ch00 000 dotykový ovládací panel je snadno ovlněný. Lze vytisknout dvourozměrný kód, čárový kód, sériové číslo, datum výroby, znaky, písmena a interpunkci. Kromě nezávislého použití lze stroj použít také s podporovým rámem a dopravníkem.
Upravený text lze vytisknout přímo pomocí dvourozměrného kódu, čárového kódu, sériového čísla, data výroby, písmen a interpunkce. Upravené texty můžete upravovat přímo na obrazovce nebo v počítači a potom je importovat do počítače.
Automatickou změnu data bez denního nastavení lze použít také s podpůrným rámem a dopravníkem. Dobrá kvalita tisku, žádný hluk v práci

H7 Ruční inteligentní inkoustová tiskárna 600DPI Datum Kodér Kodér Kódovací stroj Rychleschnoucí inkoustová kazeta s DOTYKOVOU LED obrazovkou
Parametry Model: H7
Obrazovka: 5inch
Barva kazety: červená, žlutá, černá, modrá, zelená, neviditelná, bílá
Komunikační rozhraní: USB
Tiskový stroj: Modul originálního tiskového ovladače HP
Rychlost tisku: 90m /min
Rozsah tisku: 0-10000mm
Hloubka tisku: 0,01 mm
Výška tisku: Až 12,7 mm
Směr tisku: Obousměrný tisk
Přesnost tisku: kvalita 600DPI HD
Vzdálenost tisku: 2-5 mm Může zaručit nejlepší kvalitu
Stupeň automatizace: Kodér sledování synchronizace
Použití prostředí: teplota: 0 ~ 40 ° C, vlhkost: 10 ~ 80%
Použitelné: Desky, kartony, kámen, trubky, kabely, kovy, plasty, elektronická zařízení, autodíly atd.
Obsah tisku: čínština, angličtina, číslo, symbol, QR kód, čárový kód, obrázek, datum, čítač, proměnná data atd.

Venku: Kartonové balení 35 * 20 * 24, 3,85 kg
Uvnitř: exkluzivní kovový kufr na zakázku, 30 * 23 * 17, 3,2 kg, high-end, bezpečný, snadno se přenese a uloží; podporovat balení na míru.
Vnější kartonový obal, speciální expozice podvozku z hliníkové slitiny, střední použití nárazuvzdorné pěnové ochrany, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Seznam balení | |||
| titul | Velikost(cm) | G.w(kg) | poznámky |
| Externí obaly | 35*20*24 | 4.1 | Balení lepenkové krabice |
| Vnitřní obaly | 30*23*17 | 3.5 | Exkluzivní kovový kufr na míru |
| Balení Singel | položky | obrázky | |
| Inkoustová tiskárna H6 | 1 | Standardní balení | |
| Baterie 16.8V | 1 | ||
| nabíječka | 1 | ||
| Disk USB | 1 | ||
| Dotykové pero | 1 | ||
| kazeta s inkoustem | 1 | ||
| Gumové návazce | 8 | ||
| instrukce | 1 | ||
| tlačítko | 1 | ||

81. Chci zkontrolovat pracovní princip stroje.
Můžeme vám poslat ruční video, které je snadno ovšem ovšem.
82. Jak mi můžete poslat vzorkovací stroj?
Po zaplacení vám ji zašleme expresní poštou.
Pokud máte v Číně zasílatele, můžeme je také poslat.
83. Lze tento stroj vytisknout na můj výrobek?
Naše stroje mohou tisknout většinu materiálů, jako jsou plasty, ocel, papír, sklo atd.
84. Bude vymazán?
Není snadné to vymazat.
85. Jak dlouho bude tato kazeta trvat?
Když je kazeta otevřená, je lepší vychytat za tři měsíce.
86. Máte katalog svých produktů?
Ano, máme. Můžete tu nechat svůj e-mail a pak ho můžeme poslat e-mailem.
87. Kolik řádků můžete vytisknout?
1-8 řádek
88. Jak mohu naplnit inkoust, když je vysušen?
Nemůžeš doplnit inkoust. Když je inkoust vysušená, musíte si koupit novou kazetu, která ji nahradí.
89. Jsou informace zadáovány přímo do stroje nebo prostřednictvím počítače?
Informace v počítači můžete upravovat přímo.
90. Co tato tiskárna obsahuje?
Tiskárna, černá kazeta, baterie, stylus, nabíječka
Populární Tagy: průmyslová inkoustová tiskárna, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobené, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz




