Přenosný laserový značkovací stroj RAYCUS EZCAD Control Software
Oblast působnosti:
Popis přenosné laserové značky KELIER
Přenosný laserový značkovací stroj KELIER 2020news 20W lze použít v mnoha oblastech, jako je nástrojová ocel, cementovaný karbid, hliník, eloxované díly a tak dále. Lze jej použít k označení zákaznických dílů a log robotů a automobilů tak, aby splňovaly specifické požadavky zákazníků. Laserový stroj KELIER je jasně označen tak, aby vyhovoval potřebám více zákazníků.
Naši zákazníci jsou s našimi službami a produkty velmi spokojeni. Pokud hledáte vysoce kvalitní a rozumné řešení laserového značení optických vláken, pak je KELIER společností.
Použití: Tento přenosný vláknový laserový značkovací stroj je široce používán v elektronických a komunikačních nástrojích , IC čipech, počítačovém příslušenství a elektrických spotřebičích, všech druzích přesných konponentů, hardwarových nástrojích, nástrojích a měřičích, leteckých zařízeních, špercích, hodinách, darech, kancelářských potřebách, značkách ochranných známek, sanitárním zboží, stolním zboží, potravinách, nápojích , tabáku a alkoholu a mnoha dalších průmyslových odvětvích pro označování log , symboly, slova a laserová značka přenosného vlákna lze také použít ve výrobní lince pro hromadnou práci.
| Značka: KELIER | Model: FG20T2 | Původ: Pevninská Čína |
| Provincie: S'-čchuan | Město: Chengdu | Výkon: 20 W / 30 W |
| Rychlost DCarving: 6000 mm / s | Napětí: 115V-240V | Hmotnost: 21,5 kg |
Všechny produkty poskytují 3 roky služby zajišťování kvality, jakékoli pochybnosti, prostřednictvím poodekových služeb k poskytování řešení | ||





| Parametry produktu s přenosnou laserovou značkou | |
| Volitelný model | FG20T2/FG30T2 |
| Laserový výkon | 20W/30W |
| Pracovní oblast | 110*110/150*150/175*175mm Optonal |
| Laserový zdroj | Raycus |
| Laserová vlnová délka | 1064 nm |
| Kvalita nosníku | M2 <> |
| Modulační frekvence | 20-80 kHz |
| Rozsah zdvihu sloupů | 140-370 mm |
| Rychlost vyřezávání | 0-6000 mm/s |
| Režim zaostřování | Podpora automatizace nebo manuální |
| Rychlost značení | 600-1000characters/Min |
| Minimální šířka čáry | 0,02 mm |
| Minimální počet znaků | 0,15 mm |
| Přesnost opakovatelnosti | ±0,002 mm |
| Metoda chlazení | Chlazení vzduchem |
| Použití prostředí | IP4 Čisté, bezprašné nebo méně prašné |
| řídicí software | EÚD |
| Laserový indikátor | Ukazatel dvojité červené tečky |
| pracovní teplota | 10-35 °C |
| Spotřeba energie celého stroje | ≤ 800 W |
| Poptávka po elektřině | AC220V±10%,50 HZ |
| váha netto | 21,5 kg |
| Hmotnost balení | 26,5 kg |
| Grafický formát podporován | bmp, jpg, gif, tga, png, tif, ai, dxf, dst, plt atd. |
Aplikace produktu Pokud jste uživatelem speciálních produktů, jako je zpracování šperků, zpracování šperků, můžete si vybrat náš speciální otočný tiskový stůl, kvalita je lepší a přesnější; zároveň máme také řadu automatizačních zařízení, můžete se s námi poradit o dalších informacích.
Příslušná průmyslová odvětví:
Přesné nástroje, počítačové klávesnice, autodíly, instalatérské díly, komunikační zařízení, zdravotnické vybavení , vybavení koupelny, hardwarové nástroje, dekorace zavazadel, elektronické součásti, domácí spotřebiče, hodinky, formy, těsnění a těsnění, datová matice, šperky, klávesnice mobilních telefonů, spona, kuchyňské nádobí, nože, sporák, výrobky z nerezové oceli, letecké vybavení, čipy integrovaných obvodů, počítačové příslušenství, značky formy, výtahové vybavení, drát a kabel , Průmyslová ložiska , stavební materiály, hotelová kuchyně, vojenské, potrubí.

Tabákový průmysl, biofarmaceutický průmysl, likér, potravinářské obaly, nápoje, zdravotnické výrobky, plastová tlačítka, koupací potřeby, vizitky, oděvní doplňky, kosmetické obaly, dekorace automobilů, dřevo, loga, znaky, sériové číslo, čárový kód, PET, ABS, potrubí, reklamní logo a další nekovové industrie

Venku: Kartonové balení 73 * 34 * 60cm, 27 kg
Uvnitř: Nárazuvzdorné vícevrstvé pěnové obaly high-end, bezpečné, snadno se přenášející a skladují; podporovat balení na míru.
Vnější kartonový obal, střední použití nárazuvzdorné pěnové ochrany, vodotěsné, odolné proti vlhkosti, nárazuvzdorné.
| Seznam balení | |||
| titul | Velikost(cm) | G.w(kg) | poznámky |
| Laserové balení | 73*34*60 | 27 | Balení lepenkové krabice |
| Rotující obaly plošiny | 30*23*17 | 6.5 | Balení lepenkové krabice |
| skládá se z vláknového laseru, vysokorychlostního skenovacího zrcadla, řídicího softwaru, počítače, spínací sady řídicích čipů napájecího zdroje a přesného výtahu osy Z. | |||
Seznam balení | položky | obrázky | |
| Raycus 20W | 1 | Standardní balení | |
| Ruční zvedání | 1 | ||
| Pracovní tabulka | 1 | ||
| Speciální napájecí zdroj | 1 | ||
| Speciální napájecí kabel | 1 | ||
| Speciální napájecí kabel | 1 | ||
| Standardní napájecí kabel USA | 1 | ||
| Usb linka | 1 | ||
| Disk U pro parametr | 1 | ||
| Nástroj klíč | 1 | ||
| Seznam balení | 1 | ||
| instrukce | 1 | ||
| Laserové ochranné brýle | 1 | ||
| Příloha sestavy | nějaký | ||
| Nožní spínač | 1 | ||

1,A co dokumenty po odeslání?
Po odeslání vám zašleme všechny originální dokumenty společnosti DHL, včetně balicího seznamu, obchodní faktury, B/L a dalších certifikátů požadovaných klienty.
2, Jak dlouhá je dodací doba?
U standardních strojů by to bylo 7-10 dní; U nestandardních strojů a strojů na míru dle specifických požadavků klienta by to bylo 15 až 30 dní.
3, zajišťujete zásilku pro stroje?
Ano, vážení zákazníci, za cenu FOB nebo CIF vám zajistíme zásilku. Za cenu EXW musí klienti zajistit zásilku sami nebo jejich zástupci.
4, Jak jde balení?
Voděodolný plastový filmový obal s pěnovou ochranou v každém rohu Solid Seaworthy Wood Box Balíček s ocelovým pásem Ušetřete co nejvíce místa pro nakládání kontejnerů
5: O tomto stroji nic nevím, jaký typ stroje si mám vybrat?
Pomůžeme vám vybrat vhodný stroj a sdílet s vámi řešení; můžete se s námi podělit o to, jaký materiál označíte / gravírování a hloubku ZNAČENÍ / GRAVÍROVÁNÍ.
6: Když jsem dostal tento stroj, ale nevím, jak ho používat. Co mám dělat?
Zašleme operační video a manuál pro stroj. Náš inženýr bude trénovat online. V případě potřeby můžeme poslat našeho inženýra na vaše pracoviště k školení nebo můžete poslat operátora do naší továrny na školení.
7: Pokud se tomuto stroji stanou nějaké problémy, co mám dělat?
Poskytujeme dvou let záruku na stroj. Během dvouleté záruky, v případě jakéhokoli problému se strojem, poskytneme díly zdarma (s výjimkou umělého poškození). Po záruce stále poskytujeme celý doživotní servis. Takže v případě pochybností nám dejte vědět, že vám poskytneme řešení.
8: Co je spotřební materiál laserového značkovací stroje?
A: Nemá spotřební materiál. Je to velmi úsporné a nákladově efektivní.
9: Co je balíček, bude chránit produkty?
A: Máme balíček 3 vrstev. Zvenčí přijímáme dřevěné bedny bez fumigace. Uprostřed je stroj pokryt pěnou, aby byl stroj chráněn před třesením. Pro vnitřní vrstvu je stroj pokryt vodotěsnou plastovou fólií.
10: Jaká je dodací doba?
A: Obvykle je dodací doba do 5 pracovních dnů od obdržení platby.
11: Jaké platební podmínky můžete přijmout?
A: Jakákoli platba je pro nás možná , jako TT, LC, Western Union, PayPal, E-Checking, Master Card, Cash atd.
12: Jaký je způsob dopravy?
A: Podle vaší skutečné adresy můžeme zásilku přepravovat po moři, letecky, nákladním automobilem nebo po železnici. Také můžeme poslat stroj do vaší kanceláře podle vašeho požadavku .

| Parametry produktu s přenosnou laserovou značkou | |
| Volitelný model | FG20T2/FG30T2 |
| Laserový výkon | 20W/30W |
| Pracovní oblast | 110*110/150*150/175*175mm Optonal |
| Laserový zdroj | Raycus |
| Laserová vlnová délka | 1064 nm |
| Kvalita nosníku | M2 <> |
| Modulační frekvence | 20-80 kHz |
| Rozsah zdvihu sloupů | 140-370 mm |
| Rychlost vyřezávání | 0-6000 mm/s |
| Režim zaostřování | Podpora automatizace nebo manuální |
| Rychlost značení | 600-1000characters/Min |
| Minimální šířka čáry | 0,02 mm |
| Minimální počet znaků | 0,15 mm |
| Přesnost opakovatelnosti | ±0,002 mm |
| Metoda chlazení | Chlazení vzduchem |
| Použití prostředí | IP4 Čisté, bezprašné nebo méně prašné |
| řídicí software | EZCAD |
| Laserový indikátor | Ukazatel dvojité červené tečky |
| pracovní teplota | 10-35 °C |
| Spotřeba energie celého stroje | ≤ 800 W |
| Poptávka po elektřině | AC220V±10%,50 HZ |
| váha netto | 21,5 kg |
| Hmotnost balení | 26,5 kg |
| Grafický formát podporován | bmp, jpg, gif, tga, png, tif, ai, dxf, dst, plt atd. |
Populární Tagy: přenosný laserové značení stroj raycus ezcad řídicí software, Čína, výrobci, dodavatelé, koupit, přizpůsobené, cena, vysoká kvalita
You Might Also Like
Odeslat dotaz





